Mundurowi otrzymali zgłoszenie o pijanym kierowcy, wyjeżdżającym z parkingu jednego z dyskontów w Pilchowicach. Gdy policjanci zatrzymali kierowcę kierowcę, okazało się, że ma trzy promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj (18 maja). Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze około godziny 9.30 policjanci pojechali na zgłoszenie, z którego wynikało, że z parkingu obok jednego z dyskontów spożywczych w Piechowicach wyjeżdża kierujący pojazdem marki Dacia i najprawdopodobniej jest nietrzeźwy. Na wskazanej ulicy funkcjonariusze nie zauważyli opisywanego auta, w związku z tym ruszyli na jego poszukiwanie. 49-letniego kierującego wskazanym pojazdem zatrzymali na ul. Sądowej w Jeleniej Górze. Od mężczyzny wyraźnie czuć było zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało ponad 3 promile. Mężczyzna kierował również wbrew sądowemu zakazowi.

-Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Kierowcy za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz wbrew zakazowi grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.