3 grudnia Dolnośląskie Centrum Sportu Polana Jakuszycka organizuje zabawę mikołajkową.

Na terenie stadionu biathlonowego staną paleniska, w których będzie można samodzielnie upiec kiełbaskę. Jeśli pogoda pozwoli, przewidziano również konkurs rzutów śnieżkami i rzeźbienia w śniegu. Na zewnątrz zaplanowano zabawy dla najmłodszych, w tym wspólne tańce i konkursy.

Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w rodzinnym biegu – sztafecie mikołajkowej, którą poprowadzi Robert Maćkowiak, utytułowany 400-metrowiec, olimpijczyk i były mistrz świata w sztafecie.

We wnętrzach Dolnośląskiego Centrum Sportu odbędą się bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne i konkursy z nagrodami. Stanie również symulator jazdy saniami Mikołaja, będzie można spróbować swoich sił w strzelaniu z biathlonowej broni laserowej i skorzystać ze ścianki wspinaczkowej pod okiem instruktora.

Na miejscu będzie można kupić bombki i miód, staną stoiska z grzanym winem i herbatą.

W trakcie całego wydarzenia nie zabraknie wizyty Mikołaja z elfami. Imprezę zakończy rozświetlenie kilkumetrowej choinki, która stanie tuż przed Dolnośląskim Centrum Sportu.

Zabawa rozpocznie się w południe i potrwa do około godziny 16.30. Udział w aktywnościach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

1 Komentarz

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.