Dzisiaj ( 4 sierpnia) w Karpaczu około godz.9.30 na ul. Parkowej doszło do wypadku, w którym śmierć poniósł motocyklista.

Jak informuje Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze, ze wstępnych ustaleń wynika, że 54-letni motocyklista wyjeżdżając z tunelu z nieustalonych przyczyn uderzył najpierw w barierę, a następnie w latarnię.

Mężczyznę reanimowali ratownicy medyczni. Niestety, motocyklista zmarł na miejscu. -Ciało zostało zabezpieczone do sekcji. Obecnie policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. – informuje podinsp. Edyta Bagrowska.

Przez jakiś czas droga prowadząca do górnej części Karpacza była zablokowana.

Wypadek motocyklisty jest tym smutniejszy, że dzisiaj w Karpaczu zaczyna się zlot miłośników motocykli Harley Dawidson. Wypadek położy się cieniem na tej imprezie.

Policja apeluje o rozsądek. Kierowcy „noga z gazu”. Dostosujmy prędkość do warunków panujących na jezdni. Przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego. Przypominamy, aby w czasie jazdy nie lekceważyć wysokich temperatur. Upał ma wpływ na kierowców, ponieważ wysoka temperatura spowalnia reakcje.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.