Nowoczesna pracownia multimedialna została uruchomiona w Zespole Szkół Technicznych i Branżowych im. Stanisława Staszica „Handlówka” w Jeleniej Górze. Całość przedsięwzięcia została sfinansowana z budżetu miasta, grantu unijnego na zakup specjalistycznego sprzętu w ramach projektu UE oraz dotacji finansowej od firmy Leroy Merlin.

W pracowni znajduje się m.in. szesnaście zestawów komputerowych, ekran multimedialny z OPS, który pełni funkcję komputera, telewizora i tablicy interaktywnej, nowoczesne tablety graficzne, które po kursach z grafiki komputerowej nauczyciele będą wykorzystywali do pracy oraz tworzenia nowych grafik, przydatnych zarówno w zawodach nauczanych w szkole, jak i promujących ją w środowisku lokalnym. Ułatwią one również prowadzenie szkolnej strony internetowej i social mediów.

Zespół Szkół Technicznych i Branżowych im. Stanisława Staszica „Handlówka” w Jeleniej Górze współpracuje obecnie m.in. z następującymi pracodawcami: Leroy Merlin, Green Mountain, Osada Śnieżka, Piastowski 24, Interferie Sport Hotel Bornit, Cottonina Hotel & Mineral Spa Resort.

Fot. FB Jerzy Łużniak

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.