Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę, która podejrzana jest o posiadanie narkotyków. Zabezpieczyli amfetaminę, z której można uzyskać kilka porcji handlowych. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających. Teraz za popełniony czyn odpowie ona przed sądem, a grozić jej może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali
38-letnią jeleniogórzankę podejrzaną o posiadanie narkotyków.

8 marca 2022 roku, około godziny 23.50 policjanci na jednej z ulic w Jeleniej Górze zauważyli rowerzystkę, która na ich widok gwałtownie przyspieszyła. Policjanci postanowili zatrzymać ją do kontroli i sprawdzić co jest powodem dziwnego zachowania kobiety. Po kilku minutach funkcjonariusze ją zatrzymali. W trakcie czynności jeleniogórzanka była wyraźnie zdenerwowana. Okazało się, że posiadała amfetaminę, z której można uzyskać kilka porcji handlowych.

38-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Za posiadanie środków odurzających grozić jej może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.