Policjanci ze zgorzeleckiej komendy zatrzymali 38-latka podejrzanego o włamanie do pokoju hotelowego i liczne kradzieże paliwa. Zebrane w sprawach materiały pozwoliły na przedstawienia mu zarzutów. Dodatkowo przy zatrzymaniu posiadał przy sobie narkotyki, za ten czyn również usłyszał zarzut. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami z Zespołu do spraw Wykroczeń wytypowali, a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do pokoju hotelowego i liczne kradzieże paliwa. 38-latek trafił do zgorzeleckiej komendy. Jak się okazało miał przy sobie narkotyki.

Na podstawie zebranych dowodów 38-latek usłyszał zarzut włamania do pokoju hotelowego skąd dokonał zaboru telewizora. Łączna wartość zniszczonego i skradzionego mienia wyniosła 1200 zł.

Analiza prowadzonych postępowań pozwoliła na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu za 18 kradzieży paliwa, gdzie łączna wartość strat wyniosła ponad 1100 zł.

Podejrzany usłyszał również zarzut za posiadanie środków psychotropowych.

Teraz za popełnione przestępstwa 38-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.