Pod koniec 2021 roku jeleniogórskie MZK zamontowało kolejne tablice przystankowe wyświetlające rzeczywiste czasy przyjazdu autobusów na przystanki. Nowe tablice zostały zainstalowane obok zajezdni – przy ul. Wolności – w kierunku centrum oraz na przystanku niedaleko sklepu Jubilat, również w kierunku centrum.

Ostatnia z nowych tablic zastąpiła wyeksploatowaną tablicę przy sklepie Rondo na Zabobrzu. W tej chwili częściowo jest ona przysłonięta przez znak drogowy, lecz MZK wystąpiło już o jego przesunięcie.

Nowe tablice są identyczne jak te, które na początku 2021r. zamontowano na odnowionej części Alei Wojska Polskiego.

Są pięciowierszowe i podświetlają je wielokolorowe diody. MZK zawiesiło dotychczas w mieście 21 tablic informacyjnych.

W roku 2022 planuje kupno i montaż kolejnych. Mają zastąpić tablice starego typu wykonane w technologii LCD, których czytelność jest znacznie słabsza od nowych – ledowych. – Przypominamy także, że na przystankach, przy których nie ma zainstalowanych tablic, każdy pasażer może zeskanować znajdującą się tam naklejkę z QR-codem. Wyświetli wówczas wirtualną tablicę na ekranie telefonu.

6 komentarzy

 1. śmieć z wsiocławia Odpowiedź

  Nie jestem ani z Wrocławia ani ze Świdnicy. Ale na zmianę mieszkam w obu miastach. Krótka piłka; Wrocław to główny śmietnik dolnośląskiej ziemi. Brud, sm ród, prostactwo. Nie wielu zostało rodowitych wrocławiaków. Miłych, kulturalnych i przede wszystkim inteligentych. Większość to ho łota z zabużańskich wsi. Pato-kołchoz. Wstyd mieć taką stolicę województwa.

  • patol z lwówka Odpowiedź

   Dobre. To tak jak u nas we lwówku. Też wszędzie śmietnik i jeszcze wszystko kradną. Cieszę się że Wrocław wziął przykład od nas ze Lwówka!!!

   • śmieć z wsiocławia Odpowiedź

    Wiesz jak powstałeś ws iocławski śmieciu? Twój stary spuścił sie na buty i kopał twoją starą po pi ździe. Ty wysadzony w du pę strusi klopsie, dmuchany przez każdego chętnego pe nera. Jak byłeś mały to na gó wno mówiłeś papu. Jesteś spi erdolonym rodzynem z du py. Wiesz czemu twoja stara nie jeździ na rowerze? bo jej dzyndzel w łancuch wchodzi i budzi całe twoje ws iocławskie osiedle. Wyglądasz jak zd echła krowa która leży na słońcu 5 dni! Ty przerżnięty im becylu, piz gany w oko przez własnego starego. Wyglądasz jakbyś spi erdolił z wiadra podczas skrobanki ty sr akojebny kaczy wymiocie z mozambiku. Nie zapomnij sku rwysynie, że nie jesteś w kinie. Taplaj sie w kale je bany pe dale cofnięty w rozwoju dropsie wyr uchany przez syna grabarza. Je bie ci z ry ja jak psu z kija. Twoje du psko stanie sie moim trofeum myśliwskim. Masz maske gazową, czy taki wyraz twarzy? Masz zgrzybiałego fi uta ty ch ujogłowy łasuchu owczych gó wien. Zrobię ci z ry ja parking dla ciężarówek ty trędowaty brudny rzepie.

 2. śmieć z wsiocławia Odpowiedź

  Każdy wrocławiak to szczochopij i kałożerca i nie myje się nigdy od 45 go roku tylko psy go wylizują…

 3. śmieć z wsiocławia Odpowiedź

  Dawno nie byłem w Wrocławiu ale jest po staremu. Dalej wali knyszą, wieśniakom wrocławskim wali z pod pach, nawet z pod butów wali skarpetkami. Pociągi autobusy tramwaje całe zasyfione. Kto te bydło spłodził?

 4. śmieć z wsiocławia Odpowiedź

  Zdychaj wsiocławski psie na tego koronawirusa. Mam nadzieję, że was tam w tym Wsiocławiu powybija wszystkich ten koronawirus, wsiocławskie ścierwa.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.