Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który próbował włamać się do jednego z jeleniogórskich sklepów spożywczych. Zabezpieczyli również narzędzia, którymi posłużył się w celu popełnienia przestępstwa. Trafił do policyjnego aresztu. Teraz za popełniony czyn odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem do jednego z jeleniogórskich sklepów spożywczych.

31 sierpnia br. kilkanaście minut przed północą oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał zgłoszenie o podejrzeniu włamania do jednego ze sklepów.

Funkcjonariusze, którzy pojechali na zgłoszenie na miejscu usłyszeli odgłosy uderzeń dobiegające z okolicy sklepu. Kiedy podeszli bliżej zauważyli mężczyznę, który młotkiem uderzał w szybę wystawową sklepu. Na ich widok rzucił się do ucieczki. Chwilę później został zatrzymany. Okazał się nim 20-letni jeleniogórzanin. Mężczyzna przyznał się, że chciał włamać się do sklepu, aby ukraść alkohol. Policjanci na miejscu zabezpieczyli narzędzia, którym posłużył się 20-letek, w celu popełnienia przestępstwa. Był to młotek, 2 noże, szpachelka.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i ustalają czy mężczyzna nie ma na koncie więcej podobnych czynów.

Trafił do policyjnego aresztu. Teraz za usiłowanie kradzieży z włamaniem grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.