Tekst Małgorzaty Potoczak-Pełczyńskiej pt. „Artyści w pandemii” został uznany za najlepszą publikację w kategorii „teksty specjalistyczne”. „Opamiętamy się albo pozabijamy – nie ma trzeciej drogi” – to tytuł wywiadu naszej znakomitej koleżanki, który także zyskał najwyższe uznanie konkursowego jury. Małgosiu, serdecznie gratulujemy!

 

Małgorzata Potoczak-Pełczyńska kilka lat temu w konkursie SGL Local Press zdobyła główną nagrodę za reportaż. – To, że teraz zostałam nagrodzona za wywiad i specjalistyczny tekst o kulturze daje mi szczególną satysfakcję, bo na tych trzech filarach oparte było moje dziennikarstwo, które uprawiam już bez mała 30 lat – skomentowała nam na gorąco swój sukces MPP.

 

Oceniający ponadto docenili nowinowy „Kryzysowy konkurs fotografii domowej – Za oknem 2020”. Ta inicjatywa została uznana za najlepszą w kategorii „Akcja społeczna lub interwencyjna”.

 

W ten sposób redakcji Nowin Jeleniogórskich przypadły trzy główne nagrody wśród dziesięciu konkursowych kategorii. Gazetą Roku SGL Local Press 2020 został Tygodnik Podhalański.  

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.