Magazyn „People” wybrał najseksowniejszego mężczyznę świata. Tytuł przypadł gwieździe Hollywood, komikowi, bohaterowi komedii romantycznych, który wcielił się także w komiksowego superbohatera.

„People” wydaje werdykt co roku i tytuł znajdował się już w rękach takich przystojniaków jak Idris Elba, Blake Shelton, David Beckham czy Adam Levine. To tylko kilka osób, które na okładkę znanego wydawnictwa trafiły w ostatnich latach. Co roku też, przed przyznaniem tytułu media spekulują, kto wygra. Nikt jednak nie obstawiał tegorocznego najseksowniejszego mężczyzny.

Został nim amerykański aktor Paul Rudd. To komik sprawdzający się dobrze w komediach romantycznych. Na koncie ma także występ w filmach superbohaterskich wcielając się w rolę Ant-Mana.

Amerykańskie portale donoszą, że Rudd tytuł przyjął z rezerwą. Powiedział, że na świecie są mężczyźni, którzy bardziej zasługują na to wyróżnienie, ale dodał, że jest dumny za docenienie przez redakcję „People”. Ogłosił też, że zamierza się posługiwać tym tytułem w życiu codziennym. „Nie będę udawał skromnego. Co więcej, zrobię sobie nowe wizytówki. Jestem przekonany, że moi przyjaciele będą mieli pożywkę oraz powód do żartów i docinek, ale właśnie za to ich cenię” – żartował i w tym samym tonie dodał: „Mam nadzieję, że w końcu zostanę zaproszony na niektóre z tych seksownych kolacji z Clooneyem orz Pittem, i że będę stałym bywalcem jachtów. Ta myśl bardzo mnie cieszy, bo wreszcie poprawię swoje żeglarskie umiejętności”. Wymienieni przez Rudda aktorzy tytuł najseksowniejszego zdobywali w przeszłości.

Paul Rudd

Ma 52 lata. Wychował się w Overland Park a amerykańskim Kansas. Ojciec aktora jest obywatelem USA, a matka Angielką. Uczęszczał do Broadmoor Junior High i Shawnee Mission West High Schools. W 1987 roku ukończył liceum i został przewodniczącym grona studentów na Uniwersytecie w Kansas. Zrezygnował z nauki i zaczął się kształcić w American Academy of Dramatic Arts w Los Angeles.

Zagrał w kilkudziesięciu filmach i serialach. Debiutował w serialu „Sisters” w 1991 roku. Sławę przyniosła mu rola w obrazie „Wbrew regułom”, ale bardziej znany zaczął być jako komik. Do pierwszej ligi Hollywood wszedł dzięki roli superbohatera Ant-Mana w 2015 roku.

News4Media/ fot. Screen Youtube

1 Komentarz

  1. PO jak podwyżki. Odpowiedź

    Widać, że podobają się towarzyszowi faceci. A my wolimy nasze PIĘKNE PANIE.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.