Na zdjęciu widoczna jest osoba średniego wzrostu, krępej budowy ciała, ubrana w ciemną odzież i obuwie sportowe. Na czarnej bluzie z kapturem znajdują się jasne napisy. Na twarzy ma założony różnobarwny komin, a na głowie szarą czapkę – informuje dolnośląska policja.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o napadzie 14 maja  o godzinie dziewiątej. Do sklepu miał wejść zamaskowany mężczyzna, który ukradł biżuterię i uciekł. Mundurowi nie podają jaka była wartość skradzionych kosztowności.

Mundurowi szukają osób, które mogą rozpoznać mężczyznę prezentowanego na zdjęciu i nagraniu. Osoby, które mają informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu przy ulicy Zygmunta Augusta. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu 47 873 32 00, lub do Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego 47 873 32 34. Policjanci zapewniają anonimowość oraz to, że każda przekazana informacja zostanie sprawdzona.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.