Na zdjęciu widoczna jest osoba średniego wzrostu, krępej budowy ciała, ubrana w ciemną odzież i obuwie sportowe. Na czarnej bluzie z kapturem znajdują się jasne napisy. Na twarzy ma założony różnobarwny komin, a na głowie szarą czapkę – informuje dolnośląska policja.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o napadzie 14 maja  o godzinie dziewiątej. Do sklepu miał wejść zamaskowany mężczyzna, który ukradł biżuterię i uciekł. Mundurowi nie podają jaka była wartość skradzionych kosztowności.

Mundurowi szukają osób, które mogą rozpoznać mężczyznę prezentowanego na zdjęciu i nagraniu. Osoby, które mają informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu przy ulicy Zygmunta Augusta. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu 47 873 32 00, lub do Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego 47 873 32 34. Policjanci zapewniają anonimowość oraz to, że każda przekazana informacja zostanie sprawdzona.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

601 566 560

Zgłoś za pomocą formularza.