Na 3 miesiące do aresztu trafił 44-letni mężczyzna zatrzymany przez jeleniogórskich policjantów. Jest on podejrzany o rozbój, do którego doszło 26 listopada br. w Jeleniej Górze. Napastnik zaatakował idącą ulicą kobietę, uderzył ją i poszarpał, a następnie ukradł jej torebkę wraz z dokumentami. Dwie godziny później był już w policyjnym areszcie, a skradzione mienie wróciło do właścicielki. Teraz za popełnione przestępstwo grozić mu może nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego i Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 44-letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój.

29 listopada 2022 roku, około godziny 16.00 policjanci zostali powiadomieni o rozboju, do którego doszło na jednej z ulic w Jeleniej Górze. Napastnik zaatakował idącą ulicą kobietę, poszarpał ją, uderzył, a następnie ukradł torebkę wraz z dokumentami. Po przestępstwie uciekł.

Pokrzywdzona o zdarzeniu powiadomiła Policję. Znała również napastnika. Funkcjonariusze dwie godziny później zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o popełnienie tego czynu. Odzyskali również skradzione mienie.

44-latek trafił do policyjnego aresztu. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozić mu może nawet do 12 lat pozbawienia wolności. 30 listopada br. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.