Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę, która podejrzana jest o posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz o handel nimi. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę oraz marihuanę, z których można uzyskać ponad 550 porcji handlowych. Ponadto okazało się, że kobieta również handlowała środkami odurzającymi. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie ona przed sądem, a grozić jej może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 27-letnią kobietę podejrzaną o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz o handel nimi.

Policjanci w trakcie prowadzonych czynności uzyskali informację, że jeleniogórzanka może mieć związek z przestępczością narkotykową. Informację tę wkrótce potwierdzili. Okazało się, że kobieta w mieszkaniu posiada marihuanę i amfetaminę, z których można uzyskać ponad 550 porcji handlowych. Narkotyki ukryte były w kuchni, w szafce z przyprawami. Prowadząc czynności w tej sprawie policjanci ustalili, że kobieta zajmowała się również handlem środkami odurzającymi.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają kolejnych odbiorców.

Jeleniogórzanka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec 27-latki środekzapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz ma ona zakaz opuszczania kraju.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.