Do zdarzenia doszło w miniony weekend w Kamiennej Górze. Funkcjonariusze ustalili, że siedemnastoletnia kierująca straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem, w wyniku czego wjechała w budynek mieszkalny. Na szczęście ,nikomu nic się nie stało. Okazało się jednak, że dziewczyna była pijana.

Mundurowi ustalili, że 17-latka nie miała uprawnień do kierowania, a badanie stanu trzeźwości wykazało, że znajdowała się pod wpływem alkoholu. Nastolatka tłumaczyła się, że chciała pomóc pijanemu koledze.

Ustalono ponadto, że właściciel pojazdu siedział obok nieletniej kierującej, na fotelu pasażera. Również był nietrzeźwy – miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Mężczyzna twierdził, że nie wiedział o braku uprawnień siedemnastolatki.

Fot.Policja Kamienna Góra

2 komentarze

  1. Ceny paliw w Polsce nieustannie rosną. Benzyna 95-oktanowa na wielu stacjach już kosztuje więcej niż 8 zł za litr. Eksperci nie mają dobrych informacji dla kierowców. – Ryzyko przekroczenia 10 zł za litr rysuje się przed nami – powiedział analityk serwisu e-petrol.pl dr Jakub Bogucki w rozmowie z „Super Expressem”. Z kolei ekonomista Marek Zuber ostrzega: – Jeśli ziści się czarny scenariusz, cena za litr paliwa może poszybować nawet do 15 zł/litr

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.