Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem oraz kradzieże sklepowe w jednej z drogerii. Mężczyzna włamał się i okradł stragan świąteczny, skąd jego łupem padło mienie o wartości blisko 8000 zł. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 19-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu.

Jak ustalili funkcjonariusze, 19-latek 4 grudnia br. włamał się i okradł w Jeleniej Górze w centrum miasta stragan świąteczny. Jego łupem padły słodycze o wartości blisko 8000 zł. W wyniku podjętych czynności policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Ponadto policjanci ustalili, że jeleniogórzanin ma na koncie dodatkowo co najmniej dwie kradzieże w jednej z jeleniogórskich drogerii. Jego łupem padł sprzęt elektroniczny o wartości blisko 1300 zł. Czynów dopuścił się 27 listopada i 3 grudnia br.

Policjanci powiadomieni o zdarzeniach rozpoczęli poszukiwanie osoby, która się ich dopuściła. W wyniku prowadzonych czynności,  zebranych w tej sprawie informacji oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 19-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych czynów. Teraz 19-latek za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

Zgłoś za pomocą formularza.