Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem oraz kradzieże sklepowe w jednej z drogerii. Mężczyzna włamał się i okradł stragan świąteczny, skąd jego łupem padło mienie o wartości blisko 8000 zł. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 19-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu.

Jak ustalili funkcjonariusze, 19-latek 4 grudnia br. włamał się i okradł w Jeleniej Górze w centrum miasta stragan świąteczny. Jego łupem padły słodycze o wartości blisko 8000 zł. W wyniku podjętych czynności policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Ponadto policjanci ustalili, że jeleniogórzanin ma na koncie dodatkowo co najmniej dwie kradzieże w jednej z jeleniogórskich drogerii. Jego łupem padł sprzęt elektroniczny o wartości blisko 1300 zł. Czynów dopuścił się 27 listopada i 3 grudnia br.

Policjanci powiadomieni o zdarzeniach rozpoczęli poszukiwanie osoby, która się ich dopuściła. W wyniku prowadzonych czynności,  zebranych w tej sprawie informacji oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 19-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych czynów. Teraz 19-latek za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.