Nie tylko wizyta Donalda Tuska w Jeleniej Górze elektryzuje wszystkich interesujących się polityką. W nadchodzącym tygodniu Dolny Śląsk i nasz region będzie miejscem prawdziwej ofensywy opozycji spod znaku Koalicji Obywatelskiej. Kilkudziesięciu najbardziej znanych polityków tej formacji odwiedzi 30 miejscowości w województwie, w tym 10 w naszym regionie.

Koalicja Obywatelska jest na fali wznoszącej po bardzo udanych manifestacjach 4 czerwca w Warszawie i wczoraj (15 czerwca) w Poznaniu. Działacze opozycyjnej partii odwiedzają kolejne regiony w ramach kampanii „Tu jest przyszłość”. W Przyszłym tygodniu kolej na Dolny Śląsk.

Z perspektywy Jeleniej Góry i regionu najważniejszym wydarzeniem będzie wiec Donalda Tuska, który odbędzie się 22 czerwca (czwartek) na placu Ratuszowym o godz. 18.00 Ponadto lider Platformy odwiedzi Kłodzko (19 czerwca) i Wrocław (20 czerwca).

Wizytę D. Tuska poprzedzą spotkania w wielu dolnośląskich miejscowościach, na których pojawią się najbardziej wyraziści politycy Koalicji Obywatelskiej. Na Dolnym Śląsku zapowiadanych jest 30 takich spotkań. W naszym regionie politycy KO pojawią się w dziesięciu, niekiedy także niewielkich miejscowościach.

***** ***

W naszym regionie wszystkie spotkania odbędą się 19 czerwca:

Jelenia Góra, JCK, godz. 17.30 – Zofia Czernow, Izabela Leszczyna, Cezary Grabarczyk i Tomasz Aniśko

Bolesławiec, BOK MCK, godz. 18.00 – Kamila Gasiuk-Pihowicz, Danuta Jazłowiecka, Tomasz Kostuś

Bogatynia, sala bankietowa „Pod Sową i Sokołem”, godz. 15.00 – Krzysztof Gadowski, Tomasz Nowak

Jędrzychowice, świetlica wiejska, godz. 14.00 – Kazimierz Plocke

Kamienna Góra, Muzeum Tkactwa, godz. 16.30 – Barbara Nowacka, Anna Wojciechowska i Beniamin Godyla

Kowary, Miejski Dom Kultury, godz. 17.00 – Janusz Cichoń, Artur Łącki i Grzegorz Schetyna

Lubań, Łużyckie Centrum Rozwoju, godz. 17.00 – Jolanta Fabisiak, Agnieszka Pomaska i Grzegorz Rusiecki

Lwówek Śląski, Ratusz, godz. 17.00 – Beata Małecka-Libera i Tomasz Zwiefka

Pobiedna, świetlica wiejska, godz. 13.00 – Agnieszka Pomaska, Jolanta Fabisiak i Grzegorz Rusiecki

Zgorzelec, Miejski Dom Kultury, godz. 18.00 – Krzysztof Gadowski, Tomasz Nowak, Kazimierz Plocke i Paweł Poncyliusz

Fot. PO

4 komentarze

  1. PO jak podwyżki. i zdrada narodowa. Odpowiedź

    Zdrajcy i komuchy! Wszystko sprzedadzą niemcom nawet Polskiej wódki nie będzie! Trzeba pić Polską wódkę ponieważ za te pieniądze Polski rząd finansuje programy społeczne i nie ma biedy w Polsce.

  2. Dzięki demokratycznej opozycji „PiS ożyty” nie zdołały zdemolować do końca demokracji w Polsce. Mam nadzieję ,że opozycja wygra październikowe wybory i zdziwaczały staruch z Żoliborza, przestanie mieć ochronę setek policjantów za którą my płacimy.

    • Myślę, a wręcz jestem przekonana,ze ani PIS ani PO to zaden wybro…byli, rzadzili są we władzy i pokazali,co potrafią,Czas na DEMOKRACJĘ BEZPOŚREDNIĄ.

  3. PO na fali wznoszącej- tym boleśniejszy będzie upadek ! Ciekawe czy mają zamiar zwrócić Polakom pieniądze z których ich okradli , chodzi o OFE , oraz rodzinom zmarłych , okradzionych z zasiłków pogrzebowych , przez co nie mogli zostać godnie pochowani , obecnie to 4000 zł. A wszystkie tv podają że obecnie wynosi to nawet 16000 zł . Złodzieje !

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.