Policjanci ze Szklarskiej Poręby zatrzymali mieszkankę powiatu karkonoskiego podejrzaną o kradzież. Kobieta okradła znajomą, która zaprosiła ja na swoją imprezę urodzinową. Po jej wyjściu pokrzywdzona stwierdziła brak plecaka wraz z pieniędzmi i dokumentami. Poniesione straty oszacowała na blisko 3 tysiące złotych. Teraz 44-latka za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie zatrzymali 44-letnią mieszkankę powiatu karkonoskiego podejrzaną o kradzież.

Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło w nocy z 9 na 10 grudnia ubiegłego roku w jednym z mieszkań w Szklarskiej Porębie. Pokrzywdzona zaprosiła 44-latkę na swoje urodziny, która to po imprezie ją okradła. Jej łupem padł plecak wraz z gotówką
i dokumentami. Poniesione straty pokrzywdzona oszacowała na blisko 3 tysiące złotych.

O przestępstwie, o popełnienie którego podejrzewała 44-latkę powiadomiła Policję. Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu potwierdzili, że czynu tego dopuściła się wskazana kobieta i przedstawili jej zarzut w tej sprawie.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy
i prowadzą czynności, których celem jest odzyskanie skradzionego mienia. Teraz mieszkanka powiatu karkonoskiego, za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

1 Komentarz

  1. To obraz niejednej kobiety naszpikowanej chciwością, skłonnej do wszystkiego, by żyć na cudzy koszt!

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.