Od początku roku obowiązują przepisy dot. Polskiego Ładu, przy interpretacji których mogą pomóc pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Trwa akcja informacyjna, w czasie której pracownicy Oddziału ZUS w Legnicy kontaktują się z przedsiębiorcami z regionu z propozycją wsparcia.

Jak mówi Emilia Nowakowska, koordynator ds. komunikacji społecznej w legnickim Oddziale ZUS: Proponujemy przedsiębiorcom udział w szkoleniach on-line, które prowadzimy wspólnie z ekspertami z urzędów skarbowych. Pierwsze działania już za nami. Kolejne webinary zaczną się 31 stycznia, 2 lutego i 9 lutego o godz. 10.00. Są na nie jeszcze wolne miejsca. Warto skorzystać z takiej oferty edukacyjnej i za jednym razem zrozumieć zmiany w składce zdrowotnej oraz zmiany podatkowe.

Informacji dodatkowej o szkoleniach udzielają pracownicy ZUS pod nr tel. 76 876 41 63.

Oddział ZUS w Legnicy organizuje również lokalne dyżury telefoniczne. Co poniedziałek, od godz. 15.00 do 17.00 przy nr tel. 76 876 43 80 dyżurują eksperci ZUS. Ich zadaniem jest rozstrzyganie merytorycznych wątpliwości przedsiębiorców.

Natomiast centralna infolinia ZUS o Polskim Ładzie działa pod nr tel. 22 290 55 00, od godz. 8.00 do 15.00 (po komunikacie powitalnym należy wybrać cyfrę 2).

Pełna oferta szkoleń on-line legnickiego O ZUS dostępna jest na zus.pl, w zakładce „szkolenia i wydarzenia” https://www.zus.pl/o-zus/kalendarium/szkolenia (należy wybrać Oddział Legnica).

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.