W sierpniu minionego roku 27-letni mężczyzna na jednej z jeleniogórskich stacji paliw uszkodził zaparkowany tam samochód. Wandal poprzebijał opony oraz porysował powłokę lakierniczą. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości około 2 tysięcy złotych.
Powiadomieni o przestępstwie policjanci na podstawie zebranych informacji oraz po analizie z nagrań kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali podejrzanego. Zatrzymany oświadczył, że tego czynu dopuścił się gdyż pokłócił się z partnerką, a następnie złość wyładował na przypadkowym samochodzie.

Drugi przypadek miał miejsce w Kowarach w październiku ubiegłego roku na parkingu pod jednym ze sklepów. Tym razem doprowadzony do furii przez partnerkę 28-latek skakał po samochodzie niewinnego obywatela oraz uderzał młotkiem w karoserię. Spowodował straty w wysokości około 1400 złotych. Zatrzymany przez policję sprawca oświadczył, że tego czynu dopuścił się gdyż wcześniej pokłócił się z dziewczyną.

 

Obydwaj mężczyźni za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.