Dzisiaj, w czwartek 5 maja o godzinie 8.00 rano drogeria dm otworzyła swoje drzwi dla mieszkańców Jeleniej Góry. W dniach 5-7 maja w sklepie zlokalizowanym przy ulicy Jana Pawła II 31b na odwiedzających czekać będzie szereg atrakcji dla rodzin z dziećmi. Z okazji otwarcia detalista zaplanował dodatkowo 15 procent rabatu powitalnego na wszystkie zakupy. Rabat obowiązuje do 14 maja. W ramach wspierania lokalnych inicjatyw społecznych i kulturalnych drogeria przekaże darowiznę na rzecz Centrum Opieki nad Dzieckiem “Karkonoskie Iskierki”. Na potrzeby nowo otwartej lokalizacji dm zatrudnił dziewięciu pracowników. Po Wrocławiu jest to drugi tego rodzaju sklep w Polsce.

W asortymencie dm znajduje się szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, artykuły zdrowotne i higieniczne oraz produkty w kategoriach kosmetyki i perfumy. Klienci będą mogli także zakupić żywność, artykuły gospodarstwa domowego, usługi foto i karmę dla zwierząt. Warto podkreślić, że dm znany jest także z wysokiej jakości marek własnych, po które od lat konsumenci chętnie sięgają. Wśród nich wymienić należy markę Balea, czy najlepiej sprzedającą się markę certyfikowanych kosmetyków naturalnych alverde.

Przyjazna aranżacja wnętrz sklepów ma sprawić, że zakupy będą wygodne i przyjemne dla klientów. Z przestronnych alejek i bogatej oferty produktów dla dzieci szczególnie skorzystają rodziny. Bardzo ciekawie prezentuje się też polityka cenowa drogerii. „Zawsze korzystnie” to najważniejsze przesłanie dm, które daje klientom gwarancję trwałej, zawsze korzystnej ceny, bez czekania na promocje. Ten unikatowy koncept, nieznany dotąd na rynku polskim jest jednocześnie znakiem rozpoznawczym detalisty w pozostałych krajach. – Naszym celem jest zapewnienie przyjemnych zakupów – bez poczucia pogoni za ofertami czy ryzyka przeoczenia najlepszych okazji. To nasza obietnica dla klientów. Chcemy, żeby mieli pewność, że kiedykolwiek przyjdą do dm na zakupy, zawsze będzie to dla nich korzystne – tłumaczy Markus Trojansky General Manager w Polsce.

Powierzchnia sali sprzedaży drogerii dm wynosi około 434 m2. Drogeria zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest w stację pakowania prezentów oraz dystrybutor wody. Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Drogeria otwarta będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00. Sieć zatrudniła dziewięciu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

Na zdjęciu – otwarcie sklepu we Wrocławiu

1 Komentarz

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.