Bogaty zestaw nowych zabawek trafi na place zabaw jeleniogórskich przedszkoli. To w ramach finansowanego ze środków unijnych projektu „Równa przyszłość jeleniogórskich przedszkolaków”

– W ramach unijnego projektu „Równa przyszłość jeleniogórskich przedszkolaków” do końca października tego roku , w siedmiu jeleniogórskich przedszkolach miejskich – nr 2, 4, 10, 11, 13 , 14 i Specjalnym Przedszkolu Publicznym w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, place zabaw doposażone zostaną w nowe atestowane urządzenia – informuje urząd miasta. – Na nasze ogłoszenie wpłynęły dwie oferty z czego jedna mieści się w założeniach budżetowych. Obecnie komisja konkursowa bada złożone dokumenty. Zgodnie z opisem we wspomnianych placówkach pojawią się m.in. huśtawka na słupach typu „Bocianie gniazdo”, konstrukcja wspinaczkowa, trampolina ziemna, muzyczny zestaw do ogrodu, stolik do gier planszowych do ogrodu, belka balansująca, przejście linowe, zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią tubową czy zestaw „kolejka z wagonikiem”.

Miasto ma na to przedsięwzięcie prawie 400 tys. zł, a spółka Atut Place Zabaw z Mosiny gotowa jest zrealizować zamówienie za nieco ponad 336 tys. zł. Drugi oferent (z Inowrocławia) zaproponował kwotę ponad 575 tys. zł.

Fot. Pixabay

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.