Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją partnerką. Zatrzymany groził jej pozbawieniem życia, podpaleniem, rzucał się do bicia, wyzywał i poniżał. Został umieszczony w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad partnerką.

28-latek został zatrzymany 8 listopada br. podczas interwencji zgłoszonej przez pokrzywdzoną. Mężczyzna od około 2 lat znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Pod wpływem alkoholu bądź innego środka psychoaktywnego wszczynał bez żadnego powodu awantury, podczas których wyzywał ją, bił, rzucał w nią różnymi przedmiotami i poniżał. Groził jej podpaleniem oraz pozbawieniem życia.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.Teraz za popełnione przestępstwo odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. pixebay

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.