Wiele kradzieży zarzuca 31-letniej jeleniogórzance policja. Wśród okradzionych był jej dobry znajomy.

– Policjanci z Wydziału Kryminalnego komisariatu I w Jeleniej Górze zatrzymali 31-letnią kobietę podejrzaną o kradzież i kradzieże z włamaniem. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta wykorzystała nieuwagę pokrzywdzonego, który był jej znajomym. Często go odwiedzając, któregoś razu ukradła mu portfel wraz z kartą płatniczą. Okazało się, że 31-latka skradzioną kartą posługiwała się wiele razy płacąc za drobne zakupy. Ponadto mieszkanka powiatu karkonoskiego ukradła innym pokrzywdzonym laptopa, skaner kurierski, telefon, które ukrywała w swojej piwnicy i mieszkaniu. Poniesione straty pokrzywdzeni oszacowali na ponad 10 tysięcy złotych. Funkcjonariusze prowadząc czynności w tej sprawie, na podstawie zebranych informacji oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 31-latkę jako podejrzewaną o popełnienie tych czynów – relacjonuje Beata Sosulska-Baran z jeleniogórskiej policji.

Policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Kobieta odpowie za kradzież i kradzieże z włamaniem, za co grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

2 komentarze

  1. Kobiety, kobiety tego pokroju opamiętajcie się Znam taką co dzieci i męża okradała, teraz tez alimenty potencjalnie na nią nie na dzieci przeznacza plus od nas podatników i śmieje się, że prawo nie prawym a manipulantkom sprzyja Wszystko do czasu potworki, dzieci z takimi wzorami matek odpłacą Wszystko wraca ze zdwojoną siłą tak dobro jak i zło…

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.