Jeżeli ktoś widział tę parę, powinien skontaktować się z policją. Chłopak i dziewczyna ostatni raz byli widziani w Poznaniu. Teraz mogą być gdziekolwiek w kraju.

Chodzi o 14-letnią Nicole Baryłę i 16-letniego Łukasza Furtaka. 10 maja policjanci z komisariatu Bydgoszcz-Śródmieście otrzymali zgłoszenie dotyczące zaginięcia tych dwojga nastolatków. Dziewczyna to mieszkanka Bydgoszczy, chłopak pochodzi z Osielska.

Nicole Baryła w chwili zaginięcia ubrana była w białą bluzę, niebieskie jeansy-dzwony, białe sportowe buty. Nastolatka ma 164 cm wzrostu i długie, proste włosy ciemny blond. Na zębach ma założony aparat ortodontyczny. Nosi charakterystyczne długie białe tipsy z czerwonymi serduszkami. Wygląd jej może wskazywać, że jest osobą pełnoletnią.

Łukasza Furtak ma 175-180 cm wzrostu, włosy ciemny blond, krótkie z długą grzywką.

„Jak wynika z informacji uzyskanych przez policjantów, nastolatkowie są koleżeństwem i ostatni raz widziani byli we wtorek 10 maja w Poznaniu” – dodają policjanci. I apelują: „Wszystkie osoby mogące przekazać informacje o miejscu pobytu nastolatków proszone są o kontakt z policjantami pod nr. tel. 47 751 11 60 lub 112”.

News4Media/fot. policja

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.