Dom Seniora „Grześ” miał przyjemność gościć Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Mysłakowicach.  Zespół przygotował kolędy i pastorałki, te bardziej i mniej znane. Świetny koncert, wspólne kolędowanie zrobiły na mieszkańcach ogromne wrażenie. Panie Gabrysia, Jola, Ula, Beatka, Ania, Grażyna i Helena porwały do kolędowania wszystkich Pensjonariuszy.

Oprócz wspólnego śpiewania było pyszne ciasto upieczone przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Mysłakowicach. W koncercie brały udział też rodziny mieszkańców. Pan Michał Babiarczyk solista zespołu „Seniority” oraz kabaretu „Z przymrużeniem oka” przypomniał świetne czasy piosenki „Champs Elysees”, którą wykonała Jego córka.

Pan Kazimierz Angielski, twórca zespołu „Seniority” zakończył imprezę słowami: „Życie, choć w nim cierpień bardzo wiele, nie jest żałobną kartą. Są, były i będą w nim takie chwile, dla których żyć i cierpieć warto.” Takie spotkania łączą pokolenia-skwitowała właścicielka Domu Seniora Lidia Łotocka. Obyśmy spotykali się jak najczęściej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w koncercie.

Dom Seniora „Grześ”

Ul. M. Skłodowskiej Curie 9

58-540 Karpacz

tel. 607 445 996

pensjonatgrzes@o2.pl

www.domsenioragrzes.pl

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.