Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego  podejrzanego o spowodowanie kolizji, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i naruszenie zakazu sądowego.


06 listopada 2022 roku, na ulicy Wojska Polskiego w Kowarach funkcjonariusze zatrzymali kierowcę kierującego pojazdem marki Audi, który zjechał z właściwego pasa ruchu czym spowodował kolizję z innym pojazdem osobowym marki Audi. Kierującym okazał się 31-letni mieszkaniec powiatu karkonoskiego.  W trakcie rozmowy funkcjonariusze wyczuli od niego wyraźny zapach alkoholu oraz bełkotliwą mowę. Przeprowadzone badanie wykazało prawie 3 promile. Jak się później okazało, mężczyzna miał dożywotni zakaz kierowania pojazdami.
Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze skazał 31-latka na 1 rok pozbawienia wolności oraz nakazał wpłatę w wysokości 10 tysięcy zł. na rzecz Funduszu Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych.

2 komentarze

  1. jak widać dopóki kogoś nie zabijesz na drodze to nieważne czy masz zakaz czy srakaz, możesz zapier…ać ile fabryka dała a w porywach dostaniesz rok w pace, pewnie wyjdziesz po 3m, bo nie będzie na ogrzewanie celi i dalej będziesz zapie….lać bez prawka…. w końcu kulsony mają ważniejsze problemy na głowie… kiedy ten kraj z kaczego gó.na w końcu sie rozpadnie? modlę się o to codziennie rano!

  2. Łagodne prawo to ” Zasługa ” LEWACKIEJ EU,LEWAKow w kraju ,wszelkich org.obrony praw człowieka ” a raczej obrony patusow bandziorów psycholi szaleńców dewiantów chwastów….. Ziobro chciał zaostrzenia kodeksu karnego i KKW a opozycja zbojkotowała !!!! Tfu na LEWAKow tu i w euy

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.