Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który pobił znajomą, z którą wcześniej spożywał alkohol, a następnego dnia ukradł jej telefon komórkowy. Do tego zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego roku w Szklarskiej Porębie. Teraz za przestępstwa, o które jest on podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie zatrzymali 44-letniego mieszkańca Torunia podejrzanego o uszkodzenie ciała oraz o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego roku w jednym z mieszkań w Szklarskiej Porębie. Mężczyzna przyszedł do znajomej, z którą następnie pił alkohol, w pewnym momencie doszło między nimi do kłótni, w wyniku której pobił on kobietę. 44-latek następnego dnia po zdarzeniu ponownie do niej przyszedł i ukradł jej telefon komórkowy.

Pokrzywdzona o przestępstwie powiadomiła Policję kilka dni później. Mężczyzna został zatrzymany wczoraj w Jeleniej Górze.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i prowadzą czynności, których celem jest odzyskani skradzionego telefonu. Teraz za popełnione czyny odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.