Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas awantury w mieszkaniu ugodził nożem swojego kolegę. Mężczyzna trafił do szpitala. Sprawca była nietrzeźwy, a przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 2 promile.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 17 września w godzinach porannych w jednym z jeleniogórskich mieszkań. Mężczyźni spożywali alkohol, w pewnym momencie wywiązała się pomiędzy nimi awantura, podczas której  jeden z nich zadając ciosy nożem w okolice brzucha i przedramienia spowodował uszkodzenie ciała 43-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w stanie niezagrażającym życiu.

39-letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu celem wytrzeźwienia i wykonania dalszych czynności. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 2 promile. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Prokurator  w Jeleniej Górze zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

601 566 560

Zgłoś za pomocą formularza.