Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas awantury w mieszkaniu ugodził nożem swojego kolegę. Mężczyzna trafił do szpitala. Sprawca była nietrzeźwy, a przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 2 promile.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 17 września w godzinach porannych w jednym z jeleniogórskich mieszkań. Mężczyźni spożywali alkohol, w pewnym momencie wywiązała się pomiędzy nimi awantura, podczas której  jeden z nich zadając ciosy nożem w okolice brzucha i przedramienia spowodował uszkodzenie ciała 43-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w stanie niezagrażającym życiu.

39-letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu celem wytrzeźwienia i wykonania dalszych czynności. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 2 promile. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Prokurator  w Jeleniej Górze zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.