Kara pozbawienia wolności nawet do lat 5 grozić może mężczyźnie zatrzymanemu przez jeleniogórskich policjantów. Jest on podejrzany o kradzież jelonka z terenu Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze. Do przestępstwa doszło w nocy z 6 na 7 września br. Jego wartość Urząd Miasta oszacował na 8000 zł. Obecnie policjanci ustalają co mężczyzna zrobił ze skradzioną figurką. Niewykluczone, że mężczyzna ma na koncie inne kradzieże. Teraz za popełniony czyn odpowie przed sądem.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań ustalili, a następnie zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież.

Funkcjonariusze ustalili, że jeleniogórzanin w nocy z 6 na 7 września br. z terenu Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze ukradł figurkę jelonka, która umocowana była na granitowym postumencie. Okazało się, że podstawę mężczyzna zniszczył nieopodal uczelni. Wartość poniesionych strat Urząd Miasta w Jeleniej Górze oszacował na 8000 tysięcy złotych.

Policjanci ustalili, że tej nocy mężczyzna dopuścił się jeszcze innych przestępstw. Obecnie policjanci ustalają okoliczności tej sprawy oraz ustalają co mężczyzna zrobił ze skradzioną figurką. Niewykluczone, że została ona sprzedana na złom.

Teraz za kradzież mężczyzna odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.