Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji i Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 40-letnią kobietę podejrzaną o kradzież z włamaniem oraz o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, jeleniogórzanka pod koniec ubiegłego roku dopuściła się w Jeleniej Górze dwóch przestępstw. Jest ona podejrzana o włamanie do mieszkania, w którym jej koleżanka, z którą się pokłóciła pozostawiała swoje rzeczy, które następnie ukradła. Jej łupem padły dwa bagaże podróżne, pieniądze, dokumenty, dwa telefony komórkowe i inne drobne przedmioty. Pokrzywdzona wartość poniesionych strat oszacowała na ponad 1700 zł.

Ponadto 40-latka w jednej z jeleniogórskich drogerii ukradła perfumy oraz artykuły kosmetyczne o wartości ponad 1300 zł.

Funkcjonariusze prowadząc czynności w tych sprawach na podstawie analizy zapisów z kamer monitoringu oraz na podstawie zebranych informacji wytypowali, a następnie zatrzymali 40-letnią jeleniogórzankę jako podejrzewaną o popełnienie tych przestępstw. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i prowadzą czynności, których celem jest odzyskanie skradzionego mienia.

Teraz kobieta za kradzież z włamaniem i kradzież odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

2 komentarze

  1. PO jak podwyżki. i zdrada narodowa. Odpowiedź

    Kurka wodna za takie coś 10 lat więzienia. To ciekawe ile dostanie Sławomir Nowak były na szczęście Minister w pseudo rządzie PO-PSL- i przyjaciel Donalda Tuska za 6,000,000, (sześć milionów złoty ) które to ukradł.

  2. Spokojnie nic nie dostanie. Szklarsko Porębiańskie kurwy wraz z milicją szklarska Porębiańską ukradli więcej i Pani Prokurator umorzyła postepowanie.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.