Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w związku ze zdarzeniem, w wyniku którego zginął 71-letni mężczyzna. Jeżeli ktoś posiada informacje na temat okoliczności wypadku proszony jest o kontakt z Policją. Telefon 47 87 33 200 lub 201.

1 grudnia po godzinie 7.00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Szczytnica, poza terenem zabudowanym, w okolicy zjazdu na autostradę A4, na jezdni znaleziony został nieprzytomny mężczyzna.

Patrol drogówki, który jako pierwszy pojawił się na miejscu podjął działania reanimacyjne. Następnie przekazał ofiarę służbom medycznym. Niestety mężczyzny nie udało się uratować.

Obecnie policjanci prowadzą działania, aby szczegółowo wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy został potrącony najprawdopodobniej przez pojazd ciężarowy. Zaplanowana została sekcja zwłok w celu ustalenia przyczyn obrażeń 71-latka i określenia udziału mieszkańca powiatu bolesławieckiego w tym wypadku.

Bolesławieccy funkcjonariusze szukają świadków zdarzenia, w wyniku którego zginął 71-letni mężczyzna. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu na numer telefonu 47 87 33 200 lub 201.

1 Komentarz

  1. Zadzwoncie do tych z komisariatu policji w Jeleniej oni się specjalizują w działaniu. Wybitni.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.