Jeśli rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć, skontaktuj się z funkcjonariuszami z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze. Policjanci prowadzą sprawę identyfikacyjną zwłok mężczyzny, którego ciało w znacznym stanie rozkładu zostało znalezione 7 maja 2022 roku przy nasypie kolejowym w okolicy ROD na osiedlu Orlim w Jeleniej Górze.

– Według otrzymanej ekspertyzy rekonstrukcji twarzy mężczyzna mógł mieć 38-43 lata, wzrost 163 cm i masę ciała około 60 kg. W wyniku wcześniej doznanych złamań doszło u niego do trwałego przekrzywienie nosa w prawo od linii pośrodkowej twarzy. Ponadto prawy płatek nosa położony był wyraźnie wyżej w stosunku do lewego. Cechy te były zauważalne na twarzy denata w okresie życia.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny proszę kierować do Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze, Plac Piastowski 10 – osobiście lub telefonicznie pod numerami telefonu 47 87 310 64 lub na numer alarmowy 112 – przekazuje Edyta Bagrowska oficer prasowy jeleniogórskiej policji.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.