Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu karkonoskiego, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 0,5 kg marihuany, która nie trafi na rynek. Obecnie policjanci ustalają czy mężczyzna nie zajmował się również handlem narkotykami.

Funkcjonariusze Zespołu do spraw Zwalczania Przestępczości Narkotykowej Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Policjanci w trakcie prowadzonych czynności uzyskali informację, że 34-latek może mieć związek z przestępczością narkotykową. Weryfikując kolejne informacje w tej sprawie, ustalili, że mężczyzna narkotyki może posiadać na terenie swojej posesji. Funkcjonariusze w pomieszczeniu gospodarczym znaleźli suszącą się na piecu marihuanę. Łącznie zabezpieczyli blisko 0,5 kg środków odurzających, które nie trafią na rynek.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

34-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności – informuje podinspektor Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.