Mundurowi zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. 55-latek zaproponował wręczenie korzyści majątkowej za odstąpienie od czynności służbowych.

29 grudnia około godziny 15.00 mundurowi na ul. 1 Maja w Szklarskiej Porębie zatrzymali 55-letniego kierowcę, który na widok stróżów prawa wysiadł z pojazdu i próbował oddalić się od niego. Mundurowi podejrzewali, że kierowca może być nietrzeźwy lub kieruje będąc pod działaniem podobnie działającego środka.

Funkcjonariusze zatrzymali 55-latka, mieszkańca powiatu karkonoskiego. W trakcie czynności mundurowi wyczuli od niego wyraźną woń alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Podczas zatrzymania mężczyzna usiłował wręczyć mundurowym 100 zł.

Banknot został zabezpieczony do dalszych czynności a 55-latek trafił do policyjnego aresztu. 30 grudnia mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze. -Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego – informuje młodszy aspirant Beata Sosulska-Baran z policji w Jeleniej Górze.

1 Komentarz

  1. śmieć z wsiocławia Odpowiedź

    Dawno nie byłem w Wrocławiu ale jest po staremu. Dalej wali knyszą, wieśniakom wrocławskim wali z pod pach, nawet z pod butów wali skarpetkami. Pociągi autobusy tramwaje całe zasyfione. Kto te bydło spłodził?

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.