Jeleniogórski policjant, w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności, który ukrywał się od kilku miesięcy przed wymiarem sprawiedliwości.

Funkcjonariusz 3 grudnia, w czasie wolnym od służby uzyskał informację o miejscu ukrywania się poszukiwanego mężczyzny. Udał się pod wskazany adres jednocześnie powiadomił dyżurnego o podjętych działaniach i poprosił o wysłanie patrolu.

Pod wskazanym adresem funkcjonariusz zastał 46-letniego mężczyznę, który jak się okazało ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od kwietnia br. Był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat i 2 miesięcy za sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa pożaru. Ponadto był poszukiwany przez policjantów z Lubania do prowadzonej przez nich sprawy.

Zatrzymany został przekazany patrolowi policji, który został wezwany przez policjanta. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności. – Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie, a następnie zostanie przekazany do Zakładu Karnego celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.