Od wczoraj (7 marca 2022 roku) na terenie Lwówka Śląskiego poszukiwano 58- letniego mężczyznę. W akcję zaangażowani byli funkcjonariusze z Policyjnej Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej a także pozostali policjanci z Lwówka Śląskiego i Gryfowa Śląskiego. Ponadto do działań dzisiaj dołączyli strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych w Lubomierzu, Kotliskach oraz w Chmielnie. Poszukiwania zostały zakończone dziś przedpołudniem. Niestety, mężczyzna nie żyje, odnaleziono jego ciało.

7 marca przed godziną 21.00 Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 58- letniego mieszkańca Lwówka Śląskiego. Do działań natychmiast przystąpiły patrole policyjne z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim oraz Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim. Ponadto ogłoszono alarm dla Policyjnej Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej, która podjęła szeroko zakrojone działania poszukiwawcze, wykorzystując do tego specjalistyczny sprzęt oraz angażując służbowego psa tropiącego.

8 marca do poszukiwań dołączyli strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych w Lubomierzu, Kotliskach i Chmielnie, którzy kontynuowali penetrację wyznaczonego terenu.

 Przed godziną 12  na obszarze leśnym w Lwówku Śląskim odnaleziono ciało zaginionego mężczyzny, tym samym zakańczając działania poszukiwawcze.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.