W tym roku ze względu na pandemię zapisy prowadzone są wyłącznie w formie online. Aby się zapisać wystarczy wykonać kolejne czynności do sztabu WOŚP ZST Mechanik wystarczy zgłoośić sie mailowo na adres wosp.jg@gmail.comlub przez www.iwolontariusz.wosp.org.pl.

 

Harcerski sztab WOŚP ma trochę dłuższą procedurę. Także trzeba  zgłosić się mailowo na adres wosp.jgora@gmail.com, wtedy otrzymasz od sztabu TOKEN (specjalny kod potrzebny do rejestracji). Potem rejestrujesz się na www.iwolontariusz.wosp.org.pl (podajesz swoje dane i dodajesz zdjęcie). Konto może założyć TYLKO osoba pełnoletnia. Jeżeli masz mniej niż 18 lat – poproś o pomoc rodzica. Dalej wystarczy wykonywać polecenia zgodnie z kolejnymi etapami rejestracji. W kroku „Wybór Sztabu” gdy pojawi się okno TOKEN/Numer Sztabu wpisujesz w wyszukiwarkę swój TOKEN. Po przesłaniu zgłoszenia musisz poczekać na sprawdzenie jakości twojego zdjęcia. Sztab skontaktuje się z kandydatem na wolontariusza w celu zweryfikowania poprawności danych (o formie weryfikacji danych dowiesz się w oddzielnej wiadomości).

 

W ten sposób może zarejestrować się osoba pełnoletnia. Osoba niepełnoletnia TOKEN powinna przekazać swojemu opiekunowi. Zgłoszenie nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem – Sztab zgłosi się do Ciebie telefonicznie/online aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza.

 

Rekrutacja online potrwa u harcerzy do dnia 11.12.2020, a w sztabie „Mechanika” do końca listopada (lub do pełnego naboru wolontariuszy)
 

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.