Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny, który może być zamieszany w śmierć 60-letniej kobiety. Publikują wizerunek podejrzanego, zapewniając, że zweryfikowany zostanie każdy sygnał, który może pomóc w rozwiązaniu sprawy.

Na stronie Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim pojawił się apel policjantów o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny, który podejrzewany jest o zamieszanie w sprawę 60-letniej mieszkanki tej miejscowości. Służby nie podają szczegółowych informacji na temat wieku poszukiwanego i jego personaliów. Nie są również znane okoliczności, w jakich doszło do zgonu kobiety.

„Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu widocznego na zdjęciu mężczyzny, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim pod numerem telefonu 4774 27 222, lub z najbliższą jednostką policji pod nr. alarmowym 112, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: komenda.starogard@gd.policja.gov.pl” – czytamy w komunikacie.

Funkcjonariusze zapewniają, że zweryfikowana zostanie każda informacja, która może przyczynić się do rozwiązania tej sprawy. Poniżej publikujemy zdjęcia mężczyzny: 


Źródło: KPP Starogard Gdański

Źródło: KPP Starogard Gdański


Źródło: KPP Starogard Gdański

Źródło: KPP Starogard Gdański

News4Media/fot. iStock / KPP Starogard Gdański

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.