Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe „COM-D” Sp. z o.o. z siedzibą
w Jaworze poszukuje aktualnie Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Miejsce pracy: Głębock

Zakres obowiązków:

  • bieżące prowadzenie spraw związanych z ochroną środowiska
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • sporządzanie dokumentacji środowiskowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • bieżąca analiza ryzyka i zagrożeń w obszarze ochrony środowiska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane studia z zakresu ochrony środowiska, gospodarki odpadami
  • dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. ochrony środowiska
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska
  • umiejętność stosowania przepisów prawa w praktyce
  • umiejętność obsługi pakietu Office
  • bardzo dobra znajomość programu Exell – warunek konieczny
  • czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
  • dokładność, skrupulatność, komunikatywność
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń

Kandydatów zainteresowanych prosimy o aplikację mailową na adres: magdalena.matuszewska@com-d.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 721-700-307

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne                       i Handlowe „COM-D” Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworze ul. Poniatowskiego 25, e-mail: kontakt@com-d.pl, tel: 76/870-30-26. Pełna treść klauzuli informacyjnej [link].

Jeśli chcą Państwo wziąć udział w kolejnych rekrutacjach bardzo prosimy o przesłanie  w dokumentach aplikacyjnych następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach aplikacyjnych przez Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe „COM-D”                         Sp. z o.o., w celu uczestniczenia przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal