Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może mężczyźnie, który podejrzany jest o znęcanie się psychicznie i fizycznie nad rodziną. Został on zatrzymany podczas interwencji przez jeleniogórskich policjantów.

Dzielnicowi z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad żoną.

Mężczyzna został zatrzymany 5 sierpnia br. podczas interwencji domowej zgłoszonej przez pokrzywdzoną. Jak ustalili policjanci, 33-latek od kilku lat znęcał się nad nią, wszczynał bez żadnego powodu awantury, podczas których bił, wyzywał, szarpał i popychał pokrzywdzoną.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, ma on zakaz opuszczania kraju, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania się z nią, a także musi on natychmiast opuścić wspólnie zajmowany lokal mieszkalny.

Fot i info KMP Jelenia Góra (podinspektor Edyta Bagrowska)

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.