W czwartek, 30 grudnia w jeleniogórskiej Cafe Szept spotkali się miłośnicy Italii. Organizatorka przedsięwzięcia była Izabela Zobel Ferrari, która jest inicjatorką powstania ruchu promującego włoska kulturę w naszym regionie.

Wczorajsze spotkanie miało wiele sympatycznych akcentów. Gość specjalny, muzyk i pieśniarz z Neapolu, którego jeleniogórska publiczność owacyjnie przyjęła podczas niedawnego koncertu w Zdrojowym Teatrze Animacji , tym razem zaprezentował się w kameralnym otoczeniu. Zebrani w sali dodatkowo mogli podziwiać wystawę fotografii Kazimierza Pichlaka, tak aby przekaz miłości, przyjaźni, wzajemnego szacunku miał jeszcze piękniejszą oprawę.

Gianni Iannoni przyjechał do Jeleniej Góry na specjalne zaproszenie prezesa Klubu Kultury Włoskiej Izabeli Zobel Ferrari. Czas upłynął w pięknej atmosferze słuchania oraz śpiewania pieśni neapolitańskich i włoskich, a na stołach nie brakowało smakołyków kuchni włoskiej. Inicjatorka ruchu wszystkich chętnych zaprasza w szeregi nowej jeleniogórskiej społeczności

1 Komentarz

  1. śmieć z wsiocławia Odpowiedź

    Każdy wrocławiak to szczochopij i kałożerca i nie myje się nigdy od 45 go roku tylko psy go wylizują…

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.