Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy podejrzani są o uszkodzenie mienia. Zatrzymani byli nietrzeźwi i w takim stanie opiekowali się dziećmi w wieku od 4 do 13 lat. Para pokłóciła się, a następnie zdemolowała apartament, który wynajęła, aby spędzić ferie. Swoim działaniem spowodowali straty w wysokości około 10.000 zł. Teraz za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 36-letnią kobietę oraz 28-letniego mężczyznę podejrzanych o zniszczenie mienia.

25 stycznia br. około godziny 4.00 rano policjanci pojechali na interwencję zgłoszoną przez właścicielkę apartamentu, z którego dobiegały odgłosy awantury. Ponadto para, która wynajęła lokum opiekowała się trójką dzieci.

W apartamencie policjanci zastali 36-letnią kobietę, jej 28-letniego partnera oraz trójkę dzieci w wieku od 4 do 13 lat. Wszyscy są mieszkańcami województwa wielkopolskiego. Rodzina przyjechała na ferie i był to pierwszy dzień ich pobytu. Para po przyjeździe spożywała alkohol, a następnie doszło pomiędzy nimi do kłótni, w wyniku której zdemolowali apartament. Obydwoje byli nietrzeźwi. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie kobiety wykazało 2,2 promila, a jej partnera 1,4. W takim stanie opiekowali się dziećmi.

Para została zatrzymana w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Dzieci zostały przekazane pod opiekę rodzinie. Za zniszczenie mienia zatrzymanym grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O sytuacji w rodzinie zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny.

2 komentarze

  1. Klasyczna patola upasiona na 500+ i bonach turystycznych, właśnie tylko dzięki takim ciemniakom pis jest u władzay,

  2. Matka z dwukrotnie razy większą ilością alkoholu.
    Przyjechali z planem zachlania się opłacając bonami.
    Ukarać takich, kurator do końca życia.
    Myśli że im wolno.I patologię można szerzyć w innym miejscu u nas.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.