Jeleniogórscy policjanci wkrótce skierują do Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze akt oskarżenia przeciwko 32-letniemu mężczyźnie podejrzanemu o działanie na szkodę spółki. Mężczyzna pełniąc funkcję prezesa Zarządu przywłaszczył na jej szkodę ponad 2 miliony złotych, a w celu udaremnienie zaspokojenia wierzyciela sprzedał swój majątek. Teraz za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wkrótce skierują do Sądu akt oskarżenia przeciwko 32-letniemu mieszkańcowi województwa pomorskiego podejrzanemu o przywłaszczenie mienia, nadużycie swoich uprawnień i zbycie majtku w celu udaremnienie zaspokojenia swoich wierzycieli.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna pełniąc funkcję Prezesa Zarządu spółki jednego z hoteli w powiecie karkonoskim nadużył udzielonych mu uprawnień i przywłaszczył łącznie na jej szkodę ponad 2 miliony złotych. Czynów tych dopuścił się w okresie od stycznia 2020 roku do grudnia 2021. Ponadto w celu udaremnienia zaspokojenia swoich wierzycieli zbył majątek.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności tej sprawy. Mężczyzna za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności .

2 komentarze

  1. Janusz z bloku Odpowiedź

    Przy żydach i PiSie to jest śmierdzacy kieszonkowiec. Niewiele warte 2 mln złotych na nikim nie robią wrażenia…

  2. Pewna pani w reklamówce wynisla 7 czy 9 milionów. Piślactwo robi przekręty na miliardy .

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.