Tradycyjne smakołyki, rękodzieło czy ekokosmetyki – między innymi takie wyjątkowe produkty pojawią się na stoiskach w Nowym Rynku. W dniach 13-14 sierpnia w letniej strefie galerii królować będzie unikatowy hand made!

To asortyment, którego próżno szukać w sklepach sieciowych. Produkty tradycyjne, najczęściej przygotowywane z wyselekcjonowanych składników, pyszne i zdrowe z pewnością zachwycą każde podniebienie. Na jarmarku w Nowym Rynku będzie można kupić m.in. miody, sery, słodycze oraz różne gatunki ziół i przypraw. Nie zabraknie też ręcznie wyrabianych przedmiotów – idealnych na oryginalny prezent czy nietuzinkowy wystój domu. Na stoiskach wystawców dostępne będą haftowane poduszki, rzeźby z drewna i gipsu, wyroby ceramiczne, a także obrazy wielu regionalnych twórców. Możliwy też będzie zakup ekokosmetyków – mydeł czy kremów.  

„Staramy się uatrakcyjniać naszym gościom czas spędzany w letniej strefie Nowego Rynku. Mamy nadzieję, że kolejna propozycja także przypadnie im do gustu. Regionalny jarmark będzie doskonałą okazją na znalezienie wielu dekoratorskich inspiracji oraz zaopatrzenie się w   niepowtarzalne przedmioty”– mówi Robert Bachłaj, dyrektor Nowego Rynku.

Po zakupach Nowy Rynek zaprasza wszystkich na wakacyjny odpoczynek! W letniej strefie na najmłodszych czekać będą popcorn i wata cukrowa. Można też będzie przekąsić coś większego i skorzystać z dużej oferty napojów. Wszystko przy muzyce i w doskonałym wakacyjnym nastroju!

Letnia strefa w Nowym Rynku działać będzie do 28 sierpnia. Aktualny harmonogram atrakcji jest dostępny na stronie internetowej centrum www.nowy-rynek.com oraz w mediach społecznościowych.

Fot. Nowy Rynek

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.