– Firma „Kama” z Mysłakowic przystępuje do realizacji kolejnego etapu przebudowy Alei Wojska Polskiego obejmującego odcinek od ul. Sudeckiej do ul. Ptasiej – informuje urząd miasta. – Z uwagi na zbliżający się okres zimowy konieczne jest zwiększenie zakresu robót. Dlatego też prace będą prowadzone równolegle na trzech odcinkach tej drogi. To oznacza, że nastąpi kolejna modyfikacja organizacji ruchu. Dotyczy ona kierowców jadących od strony Cieplic w kierunku dworca kolejowego w Jeleniej Górze. Zamknięty zostanie pas ruchu Alei Wojska Polskiego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Sudecką do ul. Ptasiej.
Aby ominąć zamknięty odcinek, jadący od strony Cieplic na skrzyżowaniu z ul. Sudecką będą musieli skręcić w prawo, a zaraz potem w lewo w ul. Ptasią. Ulica Ptasia stanie się drogą jednokierunkową. Zmiany zostaną wprowadzone od czwartku 8 października.
Z punktu widzenia kierowców jadących od strony dworca kolejowego w kierunku Cieplic nic się nie zmieni. Przystanek autobusowy „Urząd miasta” będzie nadal obsługiwany przez komunikację miejską.
Na pozostałych remontowanych odcinkach Alei Wojska Polskiego nadal obowiązuje wprowadzona czasowa organizacja ruchu.
Kolejna, duża zmiana w organizacji ruchu na odcinku remontowanej Alei Wojska Polskiego ma zostać wprowadzona z dniem 17 października.
Pomimo dodatkowych utrudnień dla uczestników ruchu wykonawca stara się, by ta przebudowa została ukończona zgodnie z harmonogramem tj. do końca bieżącego roku.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.