W związku z kolejnym etapem robót drogowych w ciągu ulicy Wojska Polskiego wykonawca – Jeleniogórskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych, Sp. z o. informuje, iż w najbliższą sobotę (23 kwietnia) zostanie zamknięty przejazd przez skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego i Słowackiego w Jeleniej Górze. Wynika to z faktu zaplanowania układania warstwy ścieralnej nawierzchni drogi w tym miejscu.

Zamknięcie planowane jest od godz. 9.30 do godz. 16.

W tym czasie wdrożone będzie ręczne sterowanie ruchem na skrzyżowaniu ulic Wolności i Słowackiego, by umożliwić niezbędne przejazdy.

Wykonawca przeprasza za utrudnienia i prosi, by w tym czasie ograniczyć do niezbędnego minimum przejazdy w tym rejonie.

Roboty prowadzi konsorcjum firm: JPRD i COM-D. Zgodnie z harmonogramem prace przy przebudowie II części ulicy Wojska Polskiego powinny zakończyć się w II kwartale tego roku. Na odcinku od ul. Wolności do ul. Słowackiego jest już gotowa podbudowa, wkrótce będą układać warstwy nośne. Na chodnikach układana jest już kostka. Na odcinku między ul. Grottgera a ul. Matejki była wymieniana kanalizacja deszczowa. Wykonawcy pozostaną prace na odcinku między ul. Grottgera a ul. Słowackiego.

FOT. UM Jelenia Góra

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.