Na sobotnim festynie (25 czerwca) była moc atrakcji dla dzieci. Po uśmiechach najmłodszych widać było ich zadowolenie. Działo się to za sprawą firmy VESNA bajeczne imprezy. Festyn odbyła się na terenach zielonych i placu rekreacyjnym na osiedlu Zabobrze III przy ul. Wiłkomirskiego.

Było upalnie, momentami dosłownie żar lał się z nieba! Zapowiadane burze nie nadeszły, wiec pogoda nie pokrzyżowała planów organizatorów. Z godziny na godzinę frekwencja rosła, widać było że mieszkańcy Zabobrza na festyn przychodzili z całymi rodzinami. W końcu to festyn rodzinny. Na scenie odbywały się różnorodne pokazy: występy muzyczne, wokalne i taneczne , występy jeleniogórskich przedszkolaków oraz uczniów ze Szkoły Muzycznej I stopnia im. Janiny Garści w Jeleniej Górze. Na terenach zielonych na materacach za sprawa Fundacji Fenix królowała akrobatyka spotowa.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zawody strażackie zorganizowane przez OSP Wiejska , miedzy innymi strażacka piłka wodna w których każdy mógł wziąć udział , było też miasteczko ruchu drogowego Straży Miejskiej.

Podobał się pokaz sztuki cyrkowej. CICHY TEATR „TOBI SHOW” zapraszał do swoich cyrkowych sztuczek osoby z publiczności. Były momenty że nie można było się powstrzymać od śmiechu. Z pewnością „TOBI SHOW ” rozweselił widownię.

W tym roku gwiazdą wieczoru Festynu Rodzinnego był Norbi znany wokalista, prezenter i prowadzący program „Koło Fortuny „. Koncert Norbiego przyciągnął tłumy. Nie obyło się bez bisów. Fani oblegali Norbiego i ustawiali się w kolejce po autografy, a Norbi pozował fanom do zdjęć. Cierpliwie rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Po czym w pośpiechu wsiadł do swojego auta i pojechał do Zgorzelca, gdzie ma dać następny koncert.

2 komentarze

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.