Prace przy budowie kompleksu Holiday Resort&Spa przebiegają w iście ekspresowym tempie. Ostatnio Urząd Miasta powiadomił, że w wyniku zawarcia dwóch umów dzierżawy gruntów przy ul. Sobieszowskiej ze spółką Holiday Park&Resort, wyłonioną w przetargu, spółka ta obejmie obszar ok. 16,5 ha Miesięczny czynsz dzierżawny za ten teren, to kwota prawie 21 tys. zł.

Miasto zapowiada również, że w otoczeniu kompleksu będą dokonywane pomiaru hałasu. Na to zadanie zostały wysłane zapytania ofertowe, które pozwolą na wybranie najbardziej korzystnej oferty. Jak wiadomo od czasu ogłoszenia na całym terenie będzie czynnych wiele atrakcji, które mają być dostępne również dla mieszkańców miasta. To jednak dla wielu będzie rozrywka, dla okolicznych mieszkańców może stać się utrapieniem i tak zapewne należy odczytywać ostatnio podjęte kroki.

4 komentarze

  1. Szybko szybko nawet bardzo szybko. Ale miasto dalej nie zrobiło MPZP dla tego pola ornego. Powiem krótko ktoś buduje coś nie będąc rolnikiem na ziemi rolnej.

  2. Tak szybko jak powstaje, zacznie się to walić. Przejeżdżam tamtędy prawie codziennie i przerażenie mnie ogarnia na widok tego kołchozu jaki nam Pan Łużniak tu sprowadził.

  3. Ale budują i idzie do przodu. Powstanie dużo nowych miejsc pracy a turyści będą kasę przywozić. Brawo . A ci wszyscy pesymiści niech patrzą z zazdrości a gul im chodzi .

  4. Lepsza także inwestycja niż żadna. Będąc jakieś miejsce pracy i zarabiamy na turystach!!

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.