10 grudnia ruszyło głosowanie w Plebiscycie Miast 13. edycji „Świeć się z Energą”. Z województwa dolnośląskiego zgłosiło się już 10 miast: Bolesławiec, Karpacz, Jelenia Góra, Syców, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec, Lubin, Ząbkowice Śląskie i Legnica. Cały czas można zgłaszać kandydatury innych miejscowości z regionu. 

Czy Węgliniec ponownie zwycięży na Dolnym Śląsku? Do końca pierwszego etapu pozostały jeszcze 30 dni, więc wszystko jest możliwe.

Zwycięzca regionalny może liczyć na atrakcyjne nagrody – energooszczędny sprzęt o wartości 10.000 zł. W finale akcji do zdobycia jest tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” oraz dobroczynne nagrody od Energi z Grupy ORLEN o łącznej wartości aż 40.000 zł!

Warto mobilizować miasta do zgłaszania się do zabawy, a mieszkańców do codziennego głosowania poprzez stronę SwiecSie.pl, bo to ich głosy zdecydują kto zdobędzie tytuł i gdzie trafi wsparcie dla najbardziej potrzebujących. Dla miłośników fotografii tradycyjnie przygotowano także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

„Świeć się z Energą” to akcja która już od 13. lat cieszy się wielkim zainteresowaniem mieszkańców polskich miast, rywalizujących o pierwsze miejsce w regionie, a następnie o miano Świetlnej Stolicy Polski.  Rywalizacja w konkursie świetlistych dekoracji stała się w okresie świątecznych wyczekiwanym zwyczajem. Jest też tradycyjnie okazją do pomocy potrzebującym. W tegorocznej edycji do zwycięskich miast trafią charytatywne nagrody w postaci lodówek, pralek, lamp UV-C i innego sprzętu o łącznej liczbie 300 sztuk i wartości aż 200 tys. zł. Plebiscytowi towarzyszy jak zwykle konkurs dla amatorów świątecznej fotografii, z 79 atrakcyjnymi nagrodami o łącznej wartości 30 tys. zł.

1 Komentarz

  1. Węgliniec ze swoją nazwą miasta powinien wygrywać we wszystkich konkursach organizowanych przez PGE, Tauron i tym podobne byty…

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.