Aplikacja jest darmowa i prosta w obsłudze. Ma wiele funkcji, które przydadzą się mieszkańcom i przyjezdnym.

Oto kilka z nich:

Aktualności i powiadomienia

Zyskasz błyskawiczny dostęp do informacji z życia miasta. I nie musisz sprawdzać, czy pojawiły się nowe artykuły, otrzymasz automatycznie powiadomienia o nich.

Będą wyświetlały się także ostrzeżenia pogodowe czy o sytuacji kryzysowej.

Kalendarz imprez

Aplikacja umożliwia śledzenie na bieżąco ciekawych wydarzeń w naszym mieście i dzięki temu może pomóc w zaplanowaniu wolnego czasu.

Zgłaszanie problemów Zauważyłeś coś niepokojącego? Niezabezpieczoną studzienkę kanalizacyjną, brak oświetlenia ulicznego itp.? Teraz, w bardzo prosty sposób można o tym powiadomić. – Zrób zdjęcie, naciśnij przycisk lokalizowania i wyślij zgłoszenie. Trafi ono do odpowiednich służb – czytamy w instrukcji aplikacji.

Interaktywna map

Obiekty na interaktywnej mapie są grupowane w kategoriach i podkategoriach. Posiadają dane opisowe i kontaktowe oraz multimedialne. Dodatkową funkcją jest uruchomienie funkcji nawigacji, która doprowadzi nas do wybranego obiektu.

Jak skorzystać z aplikacji?

Z aplikacji można korzystać anonimowo – nie musisz zakładać konta i podawać żadnych danych. System prosi jedynie o pozwolenie na dostęp do: • systemu powiadomień push, abyś mógł otrzymywać ostrzeżenia kryzysowe, przypomnienia czy powiadomienia o ważnych aktualnościach • kalendarza, aby zapisać w nim termin wydarzenia, którym jesteś zainteresowany, wpisać je w plan dnia oraz przypomnieć o nim dzień wcześniej • magazynu zdjęć, aby móc dodać zdjęcie do systemu zgłaszania problemów • odbiornika GPS, aby pobrać precyzyjną lokalizację i przypisać ją do zgłoszenia.

Aplikację można pobrać z oficjalnej strony internetowej miasta.

Więcej informacji: http://jeleniagora.pl/

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.